Serwis Opieki Nad Zwierzętami

Profesjonalna opieka nad Twoim ulubieńcem

Serwis petsitter.pl służy do kontaktowania osób poszukujących opiekuna dla swojego pupila z osobami szukającymi możliwości dodatkowej pracy.

wyszukaj opiekuna dla swojego pupila

LOGOWANIEZapomniałem hasła

aktualności

Wspieramy akcję

 'Tymczasowy dom to pomoc na całe życie'

Serwis PETSITTER.PL przekazuje cały dochód z opłat abonamentowych,  wspierając akcję „Tymczasowy dom to pomoc na całe życie” którą prowadzi Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań".

więcej »
Konkurs Fotograficzny!

   Konkurs fotograficzny „Spacer po szczęście”

Jeśli jesteś petsitterem, codziennie wyprowadzasz cudze lub własne psy, z pewnością bywasz świadkiem wielu wzruszających lub zabawnych scen z udziałem czworonogów. Podziel się tym z nami uwieczniając je w obiektywie aparatu. 

Dla autorów najlepszych prac nagrody książkowe!

więcej »

kontakt

PETSITTER.pl

Telefon:
+48 607 427 171

E-mail.:
petsitter@coape.pl

Hotele dla zwierząt

Aby dodać hotel musisz się zalogować

Pani Bysia pensjonat dla psów

"Pani Bysia" to domowy, kameralny hotelik dla psów, położony na obrzeżach Milanówka, w otoczeniu pól i łąk. Nasi goście są traktowani jak domownicy. Spędzamy z nimi czas, codziennie chodzimy na dalekie spacery, bawimy się w ogrodzie lub pakujemy psiaki do samochodu i jedziemy na wycieczkę. Psy czują się u nas jak w domu - mogą spać na kanapie, jeśli im wolno. Mamy miejsce tylko dla 4-5 psów, więc każdego z nich traktujemy indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby, upodobania, dietę, w razie potrzeby możemy także podawać lekarstwa. Jestem behawiorystką COAPE, dyplom otrzymałam w 2009 r. Rozumiem psie emocje, widzę, gdy pies jest szczęśliwy, a kiedy jego nastrój jest kiepski i potrafię temu przeciwdziałać. Z pobytu pupila możecie Państwo codziennie oglądać zdjęcia na FB Pani Bysia - pensjonat dla psów.
Po szczegółowe informacje zapraszam na swoją stronę www.panibysia.taraka.pl.

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta

Elżbieta Bazgier
Milanówek, ulica Wojska Polskiego 107
608 09 14 79
ela.bazgier@gmail.com
www.panibysia.taraka.pl
Mazowsze, płd-zach od Warszawy, przy A2

2014-11-27 18:30:04 id: 111

Hotel dla psów i kotów Reksio

Hotel dla psów i kotów Reksio położony jest 20km od centrum Łodzi, w Kazimierzu, blisko lasu, łąk i pól.
Nasz całoroczny hotel zapewnia miejsca w ogrzewanym pomieszczeniu oraz w kojcach na dworze. Psy mają do dyspozycji ogrodzony wybieg o powierzchni 1000m2. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zwierzaka. W zależności od temperamentu psa spacery odbywają się indywidualnie bądź grupowo.
Zapraszam na swoją stronę Hotelu dla psów i kotów www.reksio-hotel.pl
lub na Facebooku
https://www.facebook.com/pages/Hotel-dla-ps%C3%B3w-Reksio/617185778389247?fref=ts

Zwierzęta:
 • psy
 • koty

Monika Hofft
lutomiersk
500 007 426
hotelreksio@o2.pl
www.reksio-hotel.pl
lutomiersk

2014-11-14 22:03:18 id: 105

Pensjonat dla zwierząt "Lupus"

Pensjonat został założony z myślą o Twoim pupilu , gdy Ty wyjeżdżasz może tu spędzić czas rozłąki z Tobą . Mieści się w malowniczej okolicy wśród lasów i jezior. Twój ulubieniec spędzi ten czas bezstresowo i przyjemnie. Zapewniam całodobową opiekę , spacery i zabawę . Z Tobą przeprowadzę rozmowę na temat przyzwyczajeń i stanu zdrowia Twego czworonoga , aby nie zaburzać rytmu w jakim żyje w Twoim domu.

Jedzenie na czas pobytu przekazuje właściciel . Możliwość przywiezienia i odwiezienia.

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Agnieszka Szydłowska Niedziela
ul.Konna 36B, Gdańsk Otomin
604 374 026
zootelik@wp.pl
www.zootelik-lupus.pl
Trójmiasto

2014-09-09 10:47:32 id: 104

HOTEL DLA ZWIERZĘT ''CZTERY ŁAPY''

. W swojej pracy zawodowej, jestem lekarzem.weterynarii. wielokrotnie spotykałem się z problemem braku możliwości pozostawienia swojego pupila podczas wyjazdu na urlop,ferie.święta Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klijentów wspólnie z żoną postanowiliśmy założyć hotel dla zwierząt gdyż w naszym rejonie nie było wcześniej takiego miejsca.. Hotel "CZTERY ŁAPY" bo taką ma nazwę położony jest w miejscowości Nieszkowice Małe ok.10 km od Bochni,30 km od Krakowa.
Na Gości Hotelu czeka 11 specjalnie przystosowanych, oddzielnych boksów w nowo wyremontowanym budynku - każdy o powierzchni ok. 4 m2. do stałej dyspozycji Państwa pupile mają ogrodzony wybieg aby jak najbardziej umilić im czas spędzony pod naszą opieką. Dysponujemy także miejscami dla kotów i innych domowych przyjaciół. Hotel "CZTERY ŁAPY" przyjmuje pod opiekę wszystkie psy - od najmniejszych do naprawdę wielkich . W ciągu dnia czeka Ich wiele wrażeń - wspólne zabawy, spacery, troszkę sportu, w razie potrzeby zabiegi pielęgnacyjne... Szczegółowe informacje i rezerwacja pod nr.tel.509381155 lub 501643345

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Dominik Basinski
Bochnia ul.Czackiego 8
509381155
basinski.dominik@gmail.com

2014-04-01 10:45:28 id: 102

NASZE KOTY

Hotel dla zwierząt NASZE KOTY oferuje gościnę dla wszystkich kotów, małych psów (do 10 kg), królików, chomików, szczurków, ptaków, gadów i innych.
Oferujemy znakomite warunki i rodzinną atmosferę, profesjonalną opiekę i zabawę dla pupili. Jak również fotografowanie zwierząt i drapaki dla kotów.

Cena pobytu za jedną dobę w przypadku psa lub kota wynosi od 20 do 50 zł. Cena ustalana jest indywidualnie z właścicielem, zależy od rodzaju miejsca pobytowego i karmy.

Zapraszamy!

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Marta Niemiec Fiutowska
Zelczyna 217
693054134
naszekoty@op.pl
www.nasze-koty.com.pl
Skawina woj. małopolskie

2014-03-01 16:27:07 id: 101

WALKIEDOGIE

Domowy hotel dla psów WALKIEDOGIE zaprasza na ferie zimowe. do końca marca PROMOCJA 70 zł/doba

Gwarantujemy:
- ciepłą i domową atmosferę
- 2 profesjonalnych, wykwalifikowanych i empatycznych opiekunów
- dla młodych aktywnych psiaków spacery w parku/lesie i zajęcia węchowe
- dla starszych kanapowców dużo odpoczynku na łóżku, przytulania i masaży TTOUCH
- małe grupy podopiecznych (do 4 psów)
- porady behawiorysty i trenera

PROMOCJA DO KOŃCA MARCA 70zł/doba

Zwierzęta:
 • psy

Katarzyna Guth
Warszawa, Sady Żoliborskie
608 235 702
kasia@walkiedogie.pl
www.walkiedogie.pl

2014-02-04 08:33:31 id: 100

LuxPuppy

Obecnie pod opiekę przyjmuję psy małych ras. Warunkiem przyjęcia do hotelu domowego jest książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami.

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta

Ewa Rączka
Zielona Góra
509446884
ewasmallhand@gmail.com
Zielona Góra

2013-12-16 16:28:23 id: 98

Hotelik Pupila

Hotelik Pupila to wyjątkowe miejsce położone między Łodzią a Warszawą w uroczym zakątku Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Naszym gościom oferujemy doskonałe warunki pobytu, domową atmosferę, profesjonalne podejście (certyfikat COAPE). Kameralność hoteliku sprawia, iż każdemu podopiecznemu poświęcamy dużo czasu, zainteresowania i uwagi. Staramy się stworzyć ciepły i radosny klimat, który sprzyja zapomnieniu o rozłące z właścicielem i łagodzi niepokój psa.

Zwierzęta:
 • psy

Dagmara Strycharek
Mrozy ul. Spokojna 31 gm. Puszcza Mariańska
666 036 267
biuro@hotelikpupila.pl
www.hotelikpupila.pl
Rejon między Łodzią a Warszawą

2013-11-03 14:43:03 id: 95

Dogs Place opieka nad zwierzętami z pasji

Dogs Place to domowa opieka nad zwierzętami. Miejsce to zostało założone z pasji. Jednak na niej nie poprzestajemy i staramy się być jak najbardziej profesjonalni we wszystkim co robimy. Swoje doświadczenie w pracy z psami zdobywaliśmy u najlepszych szkoleńowców z Polski oraz zagranicy.

Oferujemy
- domową opiekę:
w domu z ogrodem (24 km od Centrum
Warszawy) lub u właściciela
- spacery po rozległych łąkach oraz
Puszczy Słupeckiej
- transport zwierząt
- pierwsze bezpłatne spotkanie
- konkurencyjne ceny ustalane indywidualnie

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

wymóg: pies musi być zabezpieczony przeciwko kleszczom i pchłom oraz posiadać aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie.
zwierzak musi akceptować inne psy / nie wykazywać agresji wobec dzici

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • ptaki

Aneta Ciupińska
Słupno k. Marek
509849905
dogsplace24@gmail.com
https://www.facebook.com/pages/Dogs-Place/450501648365441#!/pages/Dogs-Place/450501648365441
Słupno 05-250

2013-04-10 11:54:55 id: 81

Hotel dla psów "U Reksa"

Nasz Hotel powstał z miłości do psów. Położony jest w malowniczej i spokojnej wsi Rudka Kozłowiecka położonej niedaleko Lublina. W naszym hotelu nie ma kojców ani klatek, nasi goście są domownikami, sami wybierają sobie miejsce do spania i do jedzenia. Wszystkie psiaki mieszkają z nami w domu.
Zapewniamy psom miłą, przyjazną atmosferę, profesjonalną opiekę , towarzystwo innych psów. Psiaki mają do dyspozycji ogrodzoną, zieloną działkę, ciszę i spokój z daleka od miejskiego gwaru. Zapewniamy głaskanie na życzenie psiaka, drapanie za uszkiem i po brzuszku, spacery po okolicznych polach i lasach, kąpiele w basenie, naukę podstawowych komend oraz inne formy aktywności i pasywności w zależności od potrzeb. Gwarantujemy opiekę weterynaryjną. Nasi goście mogą również posmakować psich ciasteczek z domowej kuchni.

Zwierzęta:
 • psy

Magdalena Szlachta
Niemce Rudka Kozłowiecka 206 C
609 493 664
hotelureksa@op.pl

2013-03-20 20:37:32 id: 79

"U Ajrona i Ajry"

Mój mały hotelik rozpoczyna dopiero swoją mam nadzieję długą drogę . Przygotowałam 6 ogrzewanych i przytulnych boksów . Mam dużo miejsca do biegania i spacerowania. Koszt pobytu jest taki sam dla każdego milusińskiego.Nie ważne ,że suczka ma cieczkę albo pieskowi trzeba podać lekarstwo lub częściej wychodzić z nim na spacer . Płacicie państwo tylko za miejsce a nie za moją miłość i oddanie dla waszych ukochanych . Jeszcze nie mam swojej strony i nie mogę umieścić tu zdjęć ale prace w hoteliku dobiegają pomału do końca i od grudnia będę czekała na zgłoszenia. Dodam jeszcze że ukończyłam kurs opiekuna zwierząt organizowany przez COAPE Polska aby jeszcze lepiej poznać potrzeby piesków i lepiej móc się nimi opiekować.Z góry dziękuję za zaufanie. Tatiana.
tel. 796 445 780
Boguszyniec 8 woj. lubuskie

Zwierzęta:
 • psy

Tatiana Prabucka
66 460 Boguszyniec 8 woj. lubuskie
796 445 780
tatpra@wp.pl
zumi.pl

2012-11-08 12:57:50 id: 71

Hotelik dla psów

Pomysł na Hotel powstał z myślą o wszystkich, którzy z różnych przyczyn muszą rozstać się ze swoim pupilem i chcą pozostawić go w komfortowych, domowych warunkach. Naszym podopiecznym staramy się dostarczać jak najwięcej pozytywnych bodźców czuwając jednocześnie, by zbytnio się nie ekscytowały. Dbamy o spokojną, przyjazną atmosferę, w której wszystkie zwierzęta będą czuły się komfortowo i bezpiecznie.
Wszystkim gościom oferujemy:

• komfortowe pokoje i wygodne boksy
• do dyspozycji gości ok. 2500 m2 wybiegów zielonych
• latem kąpiel w basenie
• dowolnie długi czas na zabawę i pieszczoty
• indywidualne spacery
• własny transport dla zwierząt

Jestem dyplomowanym ZOOPSYCHOLOGIEM oraz INSTRUKTOREM TRESURY PSÓW wyłącznie według metod pozytywnych.

Współpracujemy z Łódzkim Oddziałem Straży dla Zwierząt, przygotowując psy do adopcji.

Dla psów, które źle znoszą samotny pobyt w domu oferujemy DZIENNY pobyt.

Jest to najlepsze miejsce na świecie, na zostawienie psa podczas naszej nieobecności.

Hotelik w którym pies staje się od razu członkiem rodziny „ludzko – psiej”.

Profesjonalna opieka. Przemiła właścicielka, wrażliwa, doskonale rozumiejąca potrzeby powierzonego opiece psiaka, ciepła i serdeczna.

Psy ulokowane są w pieknym domu z ogrodem, otoczone opieką, czują się jak jak u siebie, są zadbane , zadowolone bo znajdują się wśród przyjaciół.

My i nasza suczka jesteśmy zachwyceni hotelem-domem, jego właścicielką oraz całą Jej Rodziną i ze spokojem i ufnością wracamy tu kolejny raz.

E. i M. Gryczyńscy oraz Nusia


Lubię mojego mopsa. Śpi przy moim łóżku, chodzę z nim na spacery, daje smakołyki. Czasem wyjeżdżam i nie mogę zabrać go ze sobą. Podróż dla psa nie byłaby wypoczynkiem. Wówczas ze spokojem zawożę go do hoteliku, do pani Marzeny Aleksandrowicz. Wiem, że tam mój mops ma świetną opiekę, zrównoważoną dietę i towarzystwo innych czworonogów. Mój piesek wraca do domu odnowiony, wybawiony, w doskonałym humorze, i jakby z nową chęcią do życia. To dobrze, że jest takie miejsce!
Matylda Jedlińska i mój pies Frodo


Więcej opinii na naszej stronie www.dogclub24.pl

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta
 • ptaki

Marzena Aleksandrowicz
Łódź-Wschód Bedoń, ul. Głowna 63
698 46 60 60
hotelikdlapsow@gmail.com
www.dogclub24.pl

2012-10-03 16:52:33 id: 70

Hotel PSANATORIUM k Poznania

Hotel PSANATORIUM Hotel rehabilitacja szkolenia dla zwierząt k/ Poznania

Prowadzę CAŁOROCZNY i CAŁODOBOWY HOTEL dla zwierząt www.psanatorium.pl w Wielkopolsce jako kontynuacje hotelterier.pl z Podkarpacia/po przeprowadzce w rodzinne strony.
Oprócz opieki i zabawy proponujemy REHABILITACJE i TRENINGI z trenerem lub behawiorysta oraz NADZÓR WETERYNARYJNY.
Do dyspozycji jest 30 tys m2 zielonego i pofałdowanego terenu koło Nowy Tomyśl oraz NOWY OGRZEWANY BUDYNEK HOTELOWY .
Każdy psiak ma swój POKÓJ i swój OSOBNY WYBIEG oraz dodatkowe dwa duuuże wybiegi gdzie psy mogą pobiegać z właścicielem/trenerem lub ćwiczyć na torze...
Wszystko dobrze widać na stronie www.psanatorium.pl , ale jeszcze lepiej jak Przyjedziecie z pupilem aby wszystko zobaczyć na własne oczy...
POMAGAMY w TRANSPORCIE psów i kotów klimatyzowanym samochodem. CENA 0,85 pln/km. Na długie trasy możliwe rabaty.
Zapraszamy.
Fundacje i Stowarzyszenia oraz Klienci indywidualni na DŁUGIE TURNUSY, mogą liczyć na SPECJALNE CENY.
Głaskanie psów i herbata dla właściciela w Lipce jest GRATIS .
Kotki też są mile widziane.
ODLEGŁOŚCI do hotelu dla zwierząt PSANATORIUM:
z Poznania 60 km, z Gorzowa Wlkp. 100 km, ze Szczecina 210 km, z Wrocławia 185 km, z Warszawy 380 km.
Z Poznania można dojechać autostrada do Nowego Tomyśla lub drogami krajowymi via Opalenica lub Pniewy/Lwówek.
Przyjmujemy REZERWACJE ...również na okres wakacji . Nr konta bankowego na stronie www.psanatorium.pl / kontakt.
Zapraszamy
JKJ Joanna Jarocińska
64-310 Lipka Wielka 31 k / Nowy Tomyśl lub Lwówek
Wielkopolska
GSM 606 612 957
GSM 511 321 927
www.psanatorium.pl

Zwierzęta:
 • psy
 • koty
 • małe zwierzęta

Joanna Jarocińska
Lipka Wielka 31
606 612 957
jkjpl@interia.pl
www.psanatorium.pl
Nowy Tomyśl

2012-06-05 23:30:45 id: 64

PSIKOŃTEK

Wychodząc naprzeciw potrzebom zwierząt i ich właścicieli, wykorzystując naszą infrastrukturę postanowiliśmy otworzyć pensjonat dla psów. Wielu właścicieli ma często problem, co zrobić z czworonogiem, kiedy wybiera sie na wakacje za granicę, lub kiedy hotel nie zezwala na pobyt ze zwierzętami. Wielokrotnie takie sytuacje kończą się rezygnacją z wyjazdu lub próbą poszukiwania opiekuna dla psiaka wśród rodziny lub znajomych. Jednak oni nie zawsze mają warunki i chęci do opiekowania się naszym pupilem. Stąd nasza propozycja. Niech Wasz Pies też wyjedzie na wakacje, gdzie wybiega się do woli na swieżym powietrzu, gdzie ktoś chetnie się z nim pobawi, lub też w spokoju poleży sobie na słoneczku.
Aby zapoznać się ze szczegółami zapraszamy na naszą stronę internetową:
www.zakontek.pl/psikontek.htm

Zwierzęta:
 • psy

Sylwia Dobrowolska
mazowieckie
507097173
zakontek@zakontek.pl
www.zakontek.pl/psikontek.htm
mazowieckie

2012-05-17 11:09:30 id: 63

"PSIA NIANIA"

PSIA NIANIA przyjmie pod swój dach w ŁODZI zwierzaki, które potrzebują na co dzień kontaktu z człowiekiem, przyzwyczajone są do przebywania w mieszkaniu czy na kolanach..

Zapewniamy: regularne spacery, dla aktywniejszych psów naukę biegu przy rowerze, menu dostosowane do wymagań konkretnego psiego podniebienia, a także drapanie, aportowanie, żucie przysmaków, czy cokolwiek innego zapragnie psia dusza.


Mamy kontakt z najlepszymi petsitterami z Łodzi i okolic, zatem można zostawić pod naszą opieką także kota, żółwia, papugę...

Poznajmy się bliżej - zapraszam na naszą stronę internetową - http://huskyzone.pl/psianiania2.html

Warunek przyjęcia psa: książeczka zdrowia/paszport z aktualnym szczepieniem p/wściekliźnie.

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta
 • gady
 • ptaki

Małgorzata Krzemińska
Łódź, Złota9 m53
0609567135
psianiania@huskyzone.pl
http://www.huskyzone.pl/psianiania.html
Łódź

2012-02-16 09:26:11 id: 60

Pchełka

Hotel Pchełka istnieje od lipca 2009 roku.
Posiadam 6 oddzielnych miejsc ,które są w budynku, ogrzewanym.Pieski wyprowadzane są 4 razy dziennie.Mała ilość psiaków w moim hotelu pozwala mi na inwidualne podejście do każdego pupila.Zapraszam i pozdrawiam Ewelina Cieślak.

Zwierzęta:
 • psy
 • małe zwierzęta
 • ptaki

Ewelina Cieślak
Kraków ul.Sawiczewskich 6a
606 22 88 75 lub 12 654 01 35
biuro@hotelpsa.pl
www.hotelpsa.pl

2012-05-28 15:57:25 id: 10